Probuďte v sobě Northmana

Ponožky jsou důležitým doplňkem oblečení, a základem pocitu komfortu a 100% pohodlí. I malá dírka na ponožce může vyvolat celodenní nepříjemnost. To v Northmanovi víme, a podle toho naše ponožky pleteme. Precizně, z kvalitních materiálů a do každodenních i nečekaných situací.

Pohodlně každý den

Zatímco zapálené sportovce zajímá technologie a materiály, ponožky pro každodenní nošení zase vyžadují 100% pohodlí a dnes i stylový vzhled. Proto v naší nabídce najdete dvě hlavní kolekce - Urban a Active, které mají za úkol být oporou za každé situace, ať už v zátěži či při každodenním nošení. O to se starají ty nejkvalitnější materiály, na které si nepřijde žádná alergie a promyšlená technologie pletení, která má za sebou více než 20 let zkušeností a inovací. 

 

2_1

 

Neotřelý design

Při výrobě se soustředíme hlavně na kvalitu, ale také na to, aby materiály a jejich účel nezatlačily do pozadí celkový vzhled a design. U návrhů se inspirujeme rozmanitostí přírody a světa, což platí zejména pro kolekci Urban ponožek vhodných právě pro každodenní běžné příležitosti. Využité vzory jsou různorodé. Na výběr jsou jak elegantnější a jednodušší, například s proužky, tak výraznější a třeba i s trochu bláznivými vzory, které zaujmou opravdu na první pohled. Každý vzor je však originál, který jinde nenajdete.

 

3_1

Nebát se vyhrnout nohavice

Nikdy nevíte, kdy se budete moct barevnými ponožkami pochlubit. Ať už vás čeká procházka parkem, outdoorový výšlap, maratonový běh nebo návštěva rodičů či pivo s kamarády, je třeba mít pořádnou oporu v nohou. A nebo si jen vyhrňte nohavice a ukažte světu, že jdete s Northmanem a s jeho hodnotami. Že máte v srdci svobodu a zápal, chuť postavit se překážkám a nutnost nejít s davem. A taky, že kvalita a preciznost je základem i u těch nejmenších doplňků oblečení. 

 

1_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení