⚠️ Výhodné sety 5+2 opět naskladněny

Doprava a platba

Na této stránce můžete najít přehled možností platby a dopravy

Platba

Automaticky Vám posíláme fakturu/daňový doklad na e-mail po potvrzení přepravní společnosti o doručení zboží na Vaši adresu.
Nabízíme tyto možnosti plateb:

Převodem předem

Pokud zvolíte platbu klasickým bankovním převodem, na e-mail Vám nejdříve zašleme zálohovou fakturu. Až po připsání platby na náš účet obdržíte daňový doklad. Je potřeba, aby Vaše platba byla na náš účet připsána do 5 pracovních dnů, délka převodu závisí na Vaší bance. Délka převodu pak může také ovlivnit termín dodání Vaší zásilky.

ZDARMA

Na dobírku

Jedná se o nejjednodušší způsob zaplacení zboží. Zboží uhradíte v hotovosti řidiči přepravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Při přebírání si prosím vždy připravte potřebnou sumu peněz, urychlíte tak předání Vaší zásilky.

39 Kč

Online platba kartou

Online platba kartou MasterCard a VISA je velmi pohodlný a také bezpečný způsob bezhotovostní platby. U oveření karty využíváme bezpečností protokol 3-D Secure, tím snižujeme riziko reklamace platební transakce ze strany plátce.

ZDARMA

GoPay peněženka

GoPay je jedna z nejoblíbenějších možností online plateb. Podobně jako u online platby kartou zadáte pouze údaje o kartě a je hotovo, to vše zcela bezpečně.

ZDARMA

Doprava

Nechceme Vás omezovat. Proto si můžete sami vybrat ten typ dopravy, který Vám nejvíce vyhovuje.

 

Česká pošta/ Balík do ruky

Balík Do ruky od České pošty přijede za Vámi, kam jen budete chtít, o čase doručení se předem dozvíte prostřednictvím SMS a e-mailu, opětovně pak také v den doručení. Prostřednictvím internetu si můžete změnit čas nebo způsob doručení. V některých lokalitách Vám Česká pošta nabízí také možnost odpoledního doručování, které Vám poštovní doručovatel oznámí předem. Na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace, můžete neustále sledovat cestu své zásilky. Pokud nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Čekáte na balík?

  • V pracovní dny jsou zásilky doručovány mezi 8:00-16:00, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00, v Praze pak od 14:00 až do 20:00.
  • Je nutné, abyste v objednávce uvedli správné kontaktní údaje kvůli informacím o doručení. Před doručením zásilky Vám bude zaslána SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení.
  • Pokud nejste na uvedené adrese k zastižení, balík bude uložen na nebližší poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí obdržíte prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Ve Vaší poštovní schránce pak najdete výzvu k vyzvednutí zásilky.

Více informací na www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky

169 Kč

Česká pošta/ Balík na poštu

Balík na poštu od České pošty bude doručen na jednu z 2 600 pošt, kterou jste si v objednávce sami jednoduše vybrali. Prostřednictvím SMS nebo e-mailu se dozvíte, odkdy dokdy na Vás bude čekat a vyzvednete si ho tak, kdy se Vám to hodí. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem v den podání a poté znovu ve chvíli, kdy je Vaše zásilka uložena na poště. Pohyb Vaší zásilky můžete neustále sledovat na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace.

Více informací na www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-na-postu

149 Kč

Česká pošta/ Balíkovna

Tato služba nabízí některé další výhody, mezi které patří přednostní vyzvednutí. Pro balík se může stavit i třetí osoba, jelikož se vydává na základě kódu, občanka není potřeba. Na všech přepážkách a depech Balíkovny může zákazník uhradit dobírku platební kartou. Ceny jsou oproti Balíku na poštu o něco zajímavější. Pro využívání Balíkoven je nutné mít tuto službu uvedenou i ve smlouvě s Českou poštou (může chybět zejména u starších smluv).

Více informací na www.www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balikovna

59 Kč

Zásilkovna Z-POINT(výdejní místo)

  • Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna
  • Standardní dodání do 4 pracovních dnů
  • Doručení přes službu Zásilkovnu je možné zvolit pouze pro balíčky do 60 cm
  • V okamžiku expedice zásilky jsou Vám na email doručeny informace vč. podacího čísla balíku
  • Kde se váš balíček nachází si můžete ověřit v online systému zásilkovny zde
  • Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a emailem o možnosti vyzvednutí. Bude vám zasláno heslo pro vyzvednutí.
  • Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů

79 Kč

Osobní odběr v Bruntále

Přímo v NORTHMAN OUTDOOR S.R.O.
na adrese K. H. Máchy 5, 792 01 Bruntál. Od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30

 ZDARMA