Doprava a platba

Na této stránce můžete najít přehled možností platby a dopravy

Platba

Automaticky Vám posíláme fakturu/daňový doklad na e-mail po potvrzení přepravní společnosti o doručení zboží na Vaši adresu.
Nabízíme tyto možnosti plateb:

Převodem předem

Pokud zvolíte platbu klasickým bankovním převodem, na e-mail Vám nejdříve zašleme zálohovou fakturu. Až po připsání platby na náš účet obdržíte daňový doklad. Je potřeba, aby Vaše platba byla na náš účet připsána do 5 pracovních dnů, délka převodu závisí na Vaší bance. Délka převodu pak může také ovlivnit termín dodání Vaší zásilky.

ZDARMA

Na dobírku

Jedná se o nejjednodušší způsob zaplacení zboží. Zboží uhradíte v hotovosti řidiči přepravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Při přebírání si prosím vždy připravte potřebnou sumu peněz, urychlíte tak předání Vaší zásilky.

29 Kč

Online platba kartou

Online platba kartou MasterCard a VISA je velmi pohodlný a také bezpečný způsob bezhotovostní platby. U oveření karty využíváme bezpečností protokol 3-D Secure, tím snižujeme riziko reklamace platební transakce ze strany plátce.

ZDARMA

GoPay peněženka

GoPay je jedna z nejoblíbenějších možností online plateb. Podobně jako u online platby kartou zadáte pouze údaje o kartě a je hotovo, to vše zcela bezpečně.

ZDARMA

Doprava

Nechceme Vás omezovat. Proto si můžete sami vybrat ten typ dopravy, který Vám nejvíce vyhovuje.

doprava-a-platba

Česká pošta/ Balík do ruky

Balík Do ruky od České pošty přijede za Vámi, kam jen budete chtít, o čase doručení se předem dozvíte prostřednictvím SMS a e-mailu, opětovně pak také v den doručení. Prostřednictvím internetu si můžete změnit čas nebo způsob doručení. V některých lokalitách Vám Česká pošta nabízí také možnost odpoledního doručování, které Vám poštovní doručovatel oznámí předem. Na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace, můžete neustále sledovat cestu své zásilky. Pokud nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Čekáte na balík?

  • V pracovní dny jsou zásilky doručovány mezi 8:00-16:00, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00, v Praze pak od 14:00 až do 20:00.
  • Je nutné, abyste v objednávce uvedli správné kontaktní údaje kvůli informacím o doručení. Před doručením zásilky Vám bude zaslána SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení.
  • Pokud nejste na uvedené adrese k zastižení, balík bude uložen na nebližší poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí obdržíte prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Ve Vaší poštovní schránce pak najdete výzvu k vyzvednutí zásilky.

Více informací na www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky

109 Kč

Česká pošta/ Balík na poštu

Balík na poštu od České pošty bude doručen na jednu z 2 600 pošt, kterou jste si v objednávce sami jednoduše vybrali. Prostřednictvím SMS nebo e-mailu se dozvíte, odkdy dokdy na Vás bude čekat a vyzvednete si ho tak, kdy se Vám to hodí. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem v den podání a poté znovu ve chvíli, kdy je Vaše zásilka uložena na poště. Pohyb Vaší zásilky můžete neustále sledovat na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace.

Více informací na www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-na-postu

99 Kč

Česká pošta/ Balíkovna

Tato služba nabízí některé další výhody, mezi které patří přednostní vyzvednutí. Pro balík se může stavit i třetí osoba, jelikož se vydává na základě kódu, občanka není potřeba. Na všech přepážkách a depech Balíkovny může zákazník uhradit dobírku platební kartou. Ceny jsou oproti Balíku na poštu o něco zajímavější. Pro využívání Balíkoven je nutné mít tuto službu uvedenou i ve smlouvě s Českou poštou (může chybět zejména u starších smluv).

Více informací na www.www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balikovna

59 Kč

Zásilkovna Z-POINT(výdejní místo)

  • Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna
  • Standardní dodání do 4 pracovních dnů
  • Doručení přes službu Zásilkovnu je možné zvolit pouze pro balíčky do 60 cm
  • V okamžiku expedice zásilky jsou Vám na email doručeny informace vč. podacího čísla balíku
  • Kde se váš balíček nachází si můžete ověřit v online systému zásilkovny zde
  • Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a emailem o možnosti vyzvednutí. Bude vám zasláno heslo pro vyzvednutí.
  • Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů

59 Kč

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení